Wizyta Policjantów

Przedszkolaki Tęczowej Krainy gościły u siebie policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Choszcznie, którzy przeprowadzili pogadankę na temat konieczności przestrzegania zasad bezpiecznego przechodzenia przez drogę oraz utrwalili dzieciom znajomość niektórych znaków drogowych.

5-latki w "Krainie Liczb"

Czy matematyka musi być nudna i trudna? Absolutnie nie, pod warunkiem, że wykorzystujemy sprawdzoną metodę pracy z dzieckiem w wieku przedszkolnym, którą jest nauka poprzez zabawę.

Wykopki ! Wykopki !

Serdecznie dziękujemy Rodzicom i Wujkowi naszego Antosia z grupy Biedronek za ugoszczenie nas i umożliwienie przeżycia czegoś nowego!

To było świetny dzień, pełen uśmiechów i ciężkiej pracy. :)

Mamie Antosia z grupy Motylków dziękujemy za piękne zdjęcia ! ;)

Zapraszamy do krókiej fotorelacji.

Dzień Przedszkolaka 2022 !

"Dzień Przedszkolaka" to wielkie święto, ale dla nas jeszcze większe niż zawsze.

Ten dzień w grupie był wyjątkowy, ponieważ każda grupa otrzymała swoją nazwę!

I tak uroczyście mianowani przez Panią dyrektor zostaliśmy:

* Żłobek - Grupą Żabek ????????

* 3-latki - Grupą Krasnoludków ????????

* 4-latki - Grupą Motylków ????????

* 5-latki - Grupą Biedronek ????????

* 6-latki - Grupą Pszczółek ????????.

Dzieci pięknie zaprezentowały swoje umiejętności taneczno- wokalne oraz wiedzę o tych pracowitych owadach, po czym nastąpiło wręczenie przypinek z nazwą grupy i tabliczek na drzwi.

Zapraszamy do fotorelacji.