"Wigilijna noc"

"Grudniowa piękna noc z kolędą przyszła do nas, grudniowa piękna noc przez ludzi wymarzona i wokół cały świat pierzynka otuliła, zmieniła w bajkę świat i gwiazdy zapaliła."

Pieczemy pierniczki

Przygotowania do świąt pełną parą ! Biedronki zabrały sie do pieczenia pierników. W tym ważnym zadaniu towarzyszyły im babcie Igi, Miłosza, Julki i Dominiki. ;)

Konkurs jesienny

30 listopada odbył się jesienny przedszkolny konkurs piosenki „Szczęśliwe nutki”.
 W konkursie wzięło udział 26  uczestników. Głównym celem było upowszechnianie śpiewu wśród dzieci,  prezentacja uzdolnień muzycznych, przyzwyczajanie dzieci do kontaktów ze sceną, integrowanie środowiska przedszkolnego, rozbudzenie u młodych wykonawców zamiłowania do śpiewu i muzyki oraz kształtowanie wrażliwości artystycznej i kulturalnej.

Dzień misia u Biedronek

Dzień misia każdy przedszkolak świętuje,

mały, pluszowy przyjaciel od rana się raduje.

Dzieci z Biedronek przyjaciół swoich mają,

i na uszko sekrety im powierzają.