Polska - JA - TY - MY !

Dnia 10 listopada w naszym przedszkolu zrobiło się biało – czerwono, a zaangażowanie Rodziców sprawiło, że każde dziecko wyglądało pięknie i wyjątkowo!

Nasza uroczystość pod hasłem „Polska – ja – ty – my” rozpoczęła się od przedstawienia pt. „Krótka historia losów Polski”, w którym wystąpiły dzieci z grup „Motylki” i „Biedronki” przygotowane przez panią Olę i panią Alicję.

Tego dnia nie mogło zabraknąć piosenek, tańców i wierszy o tematyce patriotycznej, które zaprezentowała każda z grup.

Po raz kolejny w naszym przedszkolu odbył się także „Pokaz mody patriotycznej”.

Wspólną uroczystość zakończyliśmy odśpiewaniem Hymnu Narodowego w ramach akcji „Szkoła do hymnu”.

To był dzień pełen emocji, zadumy, powagi ale i ciepła, budowania więzi społecznych i poczucia przynależności do grupy przedszkolnej i narodu.

Nasi mali patrioci spisali się na medal !

#szkoładohymnu #11listopada #malipatrioci

Po więcej zdjęć zapraszamy na profil naszego przedszkola i żłobka na portalu społecznościowym Facebook.