Wizyta Policjantów

Przedszkolaki Tęczowej Krainy gościły u siebie policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Choszcznie, którzy przeprowadzili pogadankę na temat konieczności przestrzegania zasad bezpiecznego przechodzenia przez drogę oraz utrwalili dzieciom znajomość niektórych znaków drogowych.

Dzieci otrzymały wskazówki, jak zachować się w sytuacji spotkania osoby obcej. Przedszkolaki dzieliły się także swoimi doświadczeniami, pokazały, że są odpowiedzialne i wiedzą, jak należy się zachowywać na drodzę i wnajbliższym otoczeniu. Na spotkaniu pojawili się również Stopek oraz pies Magister, którego już dobrze znamy. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Takie spotkania są zawsze doskonałą okazją by dzieci poznały zawód i pracę policjanta i dowiedziały się o tym jak ważna jest policyjna służba i bezpieczeństwo.

Bardzo dziękujemy Policjantom. :)

Po więcej zdjęć zapraszamy na profil naszego przedszkola i żłobka na portalu społecznościowym Facebook.